Klienci korporacyjni

Radio Taxi "ROW" oferuje różne formy rozliczeń finansowych.

Przyjmujemy: zapłaty gotówką,kartami kredytowymi,honorujemy rozliczenia bezgotówkowe, specjalną usługą dla firm są jazdy bezgotówkowe (Voucher z odroczonym terminem płatności) przy przejazdach wszystkimi taksówkami RADIO TAXI ROW.

Za wykonanie jazdy bezgotówkowej, proponujemy rozliczać się na podstawie rachunku kredytowego "Voucher" (druk ścisłego zarachowania), które to rachunki będą składowymi zbiorczych rachunków wystawianych przez członków stowarzyszenia w odstępach jednomiesięcznych z odroczonym terminem płatności do 14 dni.

Na Państwa życzenie przygotowujemy projekt umowy oraz przedstawiamy wzór rachunku kredytowego "Voucher" RADIO TAXI ROW

UWAGA MOŻLIWOŚĆ JAZDY BEZGOTÓWKOWEJ (PŁATNOŚCI KARTĄ) SĄ JESZCZE NA ETAPIE WPROWADZANIA

Dlaczego My ?

  • 1 U nas wynegocjujesz ofertę korzystną dla siebie i dokonasz wyboru samochodu
  • 2 Mamy ogromne doświadczenie w przewozach osobowych zebrane od 1994r
  • 3 Ciągle dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, do każdego pasażera pochodzimy indywidualnie
  • 4 Staramy się, aby Klienci byli wierni naszej marce i dajemy im do tego wiele powodów
  • 5 Posiadamy wyjątkowo szeroką gamę usług świadczonych o najwyższym standardzie
  • 6 Jesteśmy firmą z największym doświadczeniem na rynku, istniejemy już od 1994r.

Ostatnie rekomendacje klientów:

Witam, z Radio Taxi "ROW" współpracuję od roku 2013 w zakresie transportu, obsługa zapewniana przez korporację jest świadczona na bardzo wysokim poziomie od strony kontaktu telefonicznego do przewozu całość przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, opierając się na dotychczasowych doświadczeniach z pełną świadomością mogę polecić Państwu ich usługi.

Arkadiusz Pielorz
Agencja Interaktywna

Witam, z Radio Taxi "ROW" aktywnie współpracuję już nieco ponad rok i nie ukrywam że jestem bardzo zadowolony ;), podejście do klienta i konkurencyjne ceny to ich główny atut jedyna korporacja w Rybniku gdzie wynegocjujesz korzystną dla siebie ofertę, klimatyzowane a przede wszystkim czyste samochody za których kółkami siedzą obdażeni wysoką kulturą osobistą kierowcy . POZDRAWIAM I POLECAM:

Mariusz Goryński
Firma "PROSPER"

Witam, z Radio Taxi "ROW" współpracuję właściwie od powstania korporacji jako że było to pierwsze Radio Taxi w Rybniku, od lat jestem wierny ich marce, co za Mną przemawia ? wysokie i bogate doświadczenie , wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście do klienta no i chyba co najważniejsze najniższe ceny w Rybniku i okolichach! POLECAM:.

Arkadiusz Drozdowski
Serwis Laptopów