O Firmie

Wychodząc na przeciw życzeniom klientów korzystających z taksówek w styczniu 1994r powstała w Rybniku profesjonalna Korporacja Radio Taxi "ROW".

Utworzona została z grupy rybnickich taksówkarzy przez firmę Aksel-Elektro W Rybniku. Firma ta wyposażyła samochody w radiotelefony typu Radmor, następnie Motorolę na których pracowaliśmy do 2005r. W listopadzie 94 r. Korporacja urządza własną centralę obsługiwaną całodobowo. Również w tym samym czasie Radio Taxi ROW powiększa się o kilku taksówkarzy z Wodzisławia,a w późniejszym terminie z Żor.

W grudniu 1995r. taksówkarze pracujący w radiu zarejestrowali stowarzyszenie nawiązując do początkowej nazwy a mianowicie Stowarzyszenie Taksówkarzy Radio Taxi ROW.

Od tego momentu następuje widoczny na rynku rozwój korporacji. Centralę obsługują profesjonalne dyspozytorki, mające do dyspozycji kilka telefonów, komputer, dzięki temu jeszcze bardziej poprawiła się jakość usług.

W ostatnim okresie korporacja zmieniła łączność, której zasięg obejmuje cały kraj, również ma to wpływ na całokształt obsługi klienta.

Trzeba zaznaczyć, że nasza korporacja jako pierwsza w regionie wprowadziła dojazd do klienta GRATIS w strefie oraz 50% zniżki poza miasto wg. cennika.

Radio Taxi ROW w celu podniesienia jakości usług i bezpieczeństwa, współpracuje ze służbami drogowymi policją, lokalnymi rozgłośniami radiowymi oraz Urzędem Miasta w Żorach, Wodzisławiu Śląskim i Rybniku.

Dysponujemy najnowocześniejszym systemem komputerowym z cyfrowym przekazywaniem zleceń do taksówek (pasażerowie nie słyszą treści zleceń), który pozwala nam błyskawicznie realizować zamówione kursy i całkowicie eliminować pomyłki.

Dlaczego My ?

  • 1 U nas wynegocjujesz ofertę korzystną dla siebie i dokonasz wyboru samochodu
  • 2 Mamy ogromne doświadczenie w przewozach osobowych zebrane od 1994r
  • 3 Ciągle dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, do każdego pasażera pochodzimy indywidualnie
  • 4 Staramy się, aby Klienci byli wierni naszej marce i dajemy im do tego wiele powodów
  • 5 Posiadamy wyjątkowo szeroką gamę usług świadczonych o najwyższym standardzie
  • 6 Jesteśmy firmą z największym doświadczeniem na rynku, istniejemy już od 1994r.

Ostatnie rekomendacje klientów:

Witam, z Radio Taxi "ROW" współpracuję od roku 2013 w zakresie transportu, obsługa zapewniana przez korporację jest świadczona na bardzo wysokim poziomie od strony kontaktu telefonicznego do przewozu całość przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, opierając się na dotychczasowych doświadczeniach z pełną świadomością mogę polecić Państwu ich usługi.

Arkadiusz Pielorz
Agencja Interaktywna

Witam, z Radio Taxi "ROW" aktywnie współpracuję już nieco ponad rok i nie ukrywam że jestem bardzo zadowolony ;), podejście do klienta i konkurencyjne ceny to ich główny atut jedyna korporacja w Rybniku gdzie wynegocjujesz korzystną dla siebie ofertę, klimatyzowane a przede wszystkim czyste samochody za których kółkami siedzą obdażeni wysoką kulturą osobistą kierowcy . POZDRAWIAM I POLECAM:

Mariusz Goryński
Firma "PROSPER"

Witam, z Radio Taxi "ROW" współpracuję właściwie od powstania korporacji jako że było to pierwsze Radio Taxi w Rybniku, od lat jestem wierny ich marce, co za Mną przemawia ? wysokie i bogate doświadczenie , wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście do klienta no i chyba co najważniejsze najniższe ceny w Rybniku i okolichach! POLECAM:.

Arkadiusz Drozdowski
Serwis Laptopów