Klienci niemi

Radio Taxi "ROW" oferuje różne formy rozliczeń finansowych.

Rejestracja osoby zainteresowanej może nastąpić za pomocą tradycyjnej poczty wysyłając zgłoszenie na adres: Stowarzyszenie Taksówkarzy RADIO TAXI "ROW" ul.Orzepowicka 20B, 44-217 Rybnik
Lub telefonicznie: 032 42 44 444 za pośrednictwem innej osoby. Przyjmujemy również rejestrację i zamawianie taksówek poprzez e-mail: radiotaxirow@wp.pl przesłane dane są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji usługi i nie będą udostępnione innym firmom i osobom.

Usługa jest realizowana w następujący sposób:

Dane osoby korzystającej z usługi wprowadzane są do komputerowej bazy RADIO TAXI "ROW" na podstawie przesłanego formularza po wybraniu numeru telefonu RADIO TAXI "ROW" komputer identyfikuje w bazie danych numer telefonu, z którego następuje wezwanie taksówki później taksówka jest wysyłana na adres zarejestrowany w bazie komputerowej RADIO TAXI "ROW"

Taksówka jest na miejscu opisanym w uwagach zgłoszenia w ciągu 10 minut od zgłoszenia telefonicznego.

Na życzenie możliwa jest realizacja usługi z wykorzystaniem ogólnodostępnych automatów telefonicznych.

Usługa jest dostępna także na życzenie przy innych losowych sytuacjach - dla przyjmowania zgłoszeń od dzieci lub osób niepełnosprawnych. Prosimy o kontakt radiotaxirow@wp.pl postaramy się pomóc zdobywając Państwa zaufanie.

Dlaczego My ?

  • 1 U nas wynegocjujesz ofertę korzystną dla siebie i dokonasz wyboru samochodu
  • 2 Mamy ogromne doświadczenie w przewozach osobowych zebrane od 1994r
  • 3 Ciągle dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, do każdego pasażera pochodzimy indywidualnie
  • 4 Staramy się, aby Klienci byli wierni naszej marce i dajemy im do tego wiele powodów
  • 5 Posiadamy wyjątkowo szeroką gamę usług świadczonych o najwyższym standardzie
  • 6 Jesteśmy firmą z największym doświadczeniem na rynku, istniejemy już od 1994r.

Ostatnie rekomendacje klientów:

Witam, z Radio Taxi "ROW" współpracuję od roku 2013 w zakresie transportu, obsługa zapewniana przez korporację jest świadczona na bardzo wysokim poziomie od strony kontaktu telefonicznego do przewozu całość przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, opierając się na dotychczasowych doświadczeniach z pełną świadomością mogę polecić Państwu ich usługi.

Arkadiusz Pielorz
Agencja Interaktywna

Witam, z Radio Taxi "ROW" aktywnie współpracuję już nieco ponad rok i nie ukrywam że jestem bardzo zadowolony ;), podejście do klienta i konkurencyjne ceny to ich główny atut jedyna korporacja w Rybniku gdzie wynegocjujesz korzystną dla siebie ofertę, klimatyzowane a przede wszystkim czyste samochody za których kółkami siedzą obdażeni wysoką kulturą osobistą kierowcy . POZDRAWIAM I POLECAM:

Mariusz Goryński
Firma "PROSPER"

Witam, z Radio Taxi "ROW" współpracuję właściwie od powstania korporacji jako że było to pierwsze Radio Taxi w Rybniku, od lat jestem wierny ich marce, co za Mną przemawia ? wysokie i bogate doświadczenie , wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście do klienta no i chyba co najważniejsze najniższe ceny w Rybniku i okolichach! POLECAM:.

Arkadiusz Drozdowski
Serwis Laptopów